W związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia bryły budynku, zapraszamy do zapoznania się ze standardem wykończenia naszych nowych mieszkań!
Każde mieszkanie jest wykończone z użyciem dobrej jakości materiałów, które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również funkcjonalność i trwałość.
 
Lokal mieszkalny wnętrze:
Tynki gipsowe, jednokrotnie malujemy na biało - chyba że Państwo mają inny pomysł np. na tynk dekoracyjny, możemy takie malowanie odpuścić - zostawiając farbę.
Posadzka zostanie wykonana ze szlichty na mieszance żwirowo-piaskowej przygotowanej do położenia paneli, podłogi lub płytek.
Parapety wewnętrzne wykonane będą z konglomeratu, dostępne w kolorze jasnym lub ciemnym. Balkony wyposażone będą antypoślizgową i nienasiąkliwą płytką ceramiczną drewnopodobną oraz zabezpieczone białą stalową ślusarką balkonową.
 
W mieszkaniach wykonana jest instalacja grzewcza - grzejniki stalowe wraz z głowicami termostatycznymi, pozwalając na wygodne i ekonomiczne korzystanie z ciepła w sezonie zimowym.
 
Instalacja elektryczna jest również kompletna, jednak bez osprzętu, takiego jak gniazdka czy włączniki /uważamy, że każdy inaczej wykończy finalnie osprzęt/. Podobnie jest w przypadku instalacji telefonicznej, TV oraz domofonowej, które są doprowadzone do przedpokoju bez osprzętu.
Drzwi wejściowe do każdego mieszkania są antywłamaniowe, o szerokości w świetle przejścia minimum 90 cm, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
 
Dodatkowo, w celu zapewnienia odpowiedniego obiegu powietrza, w każdym z mieszkań zainstalowana jest wentylacja mechaniczną/hybrydową wyciągową kominową wraz z nawiewnikami okiennymi Aereco.
 
W pomieszczeniach łazienek doprowadzimy instalacje wod.-kan. i zakorkujemy do podłączenia białej ceramiki którą muszą Państwo
zakupić i zamontować indywidualnie.
Jesteśmy przekonani, że nasz standard wykończenia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Data publikacji 2023-04-17