DEMENTUJEMY !!!
Drodzy Inwestorzy, półmetek już dawno za nami, etap VI chyli się ku końcowi czas na małe podsumowanie. Budując obiekt już rok i odwiedzając to piękne miasto jaki jest Hrubieszów, poznaliśmy wiele osób, a tym samym kilka historii dotyczących naszej inwestycji.... 🙂
DLATEGO MIERZMY SIĘ Z TEMATEM I DEMENTUJEMY:
1. Podobno nasz budynek się "wali" stropy się przechylają
---> informujemy, że konstrukcja mieszana - żelbetowo-murowana ma się dobrze "nie rysuje się" siadła prawidłowo równomiernie i całość jest przeprojektowana ok. 15% ponad wymagane wskaźniki bezpieczeństwa, odpowiednio, aby przez lata służyła. Nad całością prac piecze trzyma inżynier - Kierownicy budowy /trzech/, Inspektorzy nadzoru /trzech/, Projektanci i ich Sprawdzający /ośmiu/ oraz na końcu Wykonawca i Deweloper. Dodatkowo mieliśmy pozytywne kontrole inspektorów z Powiatowego Nadzoru Budowlanego.
2. Podobno, ktoś będzie rozbierał budynek ---> NIKT NICZEGO nie będzie rozbierał 😉 Zatwierdzony projekt i pozwolenie na budowę Osiedla Różana jest prawomocne i wydane zgodnie z obowiązującym prawem, Wojewoda potwierdził prawomocność decyzji i jeśli komuś nie w smak, że inwestujemy w Hrubieszowie to jest nam przykro. Od początku mówiliśmy nabywając tą nieruchomość, że wybudujemy tu budynek wielorodzinny. Nasza inwestycja się zakończy pozytywnie i budowa będzie ukończona już niebawem. Dodamy więcej, nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, bo lubimy ten nasz wschód!
3. Podobno na naszym osiedlu mieszkania mają sami obcokrajowcy -> chcielibyśmy, ale ........... nie mamy ŻADNEGO! Z tego miejsca zapraszamy Ukraińców, Amerykanów, Anglików, Niemców, Słowaków, Białorusinów, obywateli Republiki Dżibutii, którzy chcą osiedlić się w naszym mieście /mamy w okolicy nowy basen, odnawiamy ośrodek sportowy z nową tężnią, jest świetny zespół piłkarski MKS Unia Hrubieszów - Piłka Nożna, mieszka się u nas wolniej i spokojniej oraz na pewno taniej niż w metropoliach/. Im nas więcej w mieście, tym lepiej, a ost. inwestycje miejskie pokazują, że miastu zależy coraz bardziej na tej społeczności.
Zapraszamy## wszystkie narodowości do zakupu apartamentów na Osiedle Różana Hrubieszów !!
4. Podobno dach nam cieknie -> TAK cieknie, bo nie ma finalnego pokrycia - pracujemy nad tym będą tam uszczelnienia oraz pokrycia które to wyeliminują. Na budynek dajemy 5 LAT GWARANCJI !
5. Podobno nie wstawiamy okien na parterze bo są krzywe otwory ->
powód jest bardziej prozaiczny, prace budowlane trwają i łatwiej nam dostarczać materiały na piętra bez zamykania otworów.
6. Podobno sprzedaliśmy już dawno wszystkie lokale -> super jakby tak było, ale mamy jeszcze 5 mieszkalnych - zapraszamy to ost. moment żeby się załapać na tą lokalizację.
7. Podobno "na dole" będzie warsztat samochodowy, mają tam takie duże otwory to na pewno na bramy wjazdowe - hymm, może jeszcze stacja kontroli :)) dajmy spokój. Na parterze pojawi się sklep, kawiarnia lub przychodnia - na pewno coś nieuciążliwego dla mieszkańców.
8. Podobno prace zatrzymane, nie ma ludzi na budowie -> terminy z harmonogramu mamy pod kontrolą i nasz Wykonawca przerzucił ludzi na budowę w Tomaszowie, którą również nam buduje. Proszę nam wierzyć nikt nie zatrzymał budowy, wiedzielibyśmy pierwsi 🙂 !
9. Podobno okradziono budowę i nie ma materiałów --> to już chyba wszystkie plag egipskie nas spotkały 😉 na budowie oraz w okolicy mamy monitoring i wszelkie kradzieże będą szybciutko wyjaśnione jeśli nastąpią .....!
To już chyba tyle -> jeśli trzeba coś zdementować, piszcie w komentarzach! Może słyszeliście więcej => pośmiejmy się razem.
Pozdrawiamy przy tej słonecznej niedzieli i zapraszamy do zakupu mieszkań na naszych inwestycjach.
Dziękujemy, że jesteście z Nami.
Data publikacji 2023-08-13