O nas

Pracownia Projektowa WIMARJesteśmy stabilną firmą projektową i deweloperską w Tomaszowie Lubelskim, stworzoną i zarządzaną przez doświadczonych projektantów. Jako zespół architektów, konstruktorów i instalatorów z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycji: od zakupu gruntu i projektowania przez realizację i nadzór autorski, po zagospodarowanie terenu i nasadzenia zieleni. Tworzymy ciekawą architekturę, funkcjonalne powierzchnie, dbamy o przyjemne otoczenie oraz starannie dobieramy detale. Jesteśmy elastyczni. Bierzemy pod uwagę potrzeby klientów i wypracowujemy rozwiązania korzystne dla obu stron. Od wielu lat tworzymy piękne i różnorodne obiekty, a naszym kolejnym celem jest rozwój lokalnego rynku mieszkaniowego.

Konkretne potrzeby i wymagania klientów kupujących mieszkania pozwoliła nam poznać praca przy projektach, budowie i sprzedaży mieszkań podczas współpracy z deweloperem Panem Adamem Majkutem przy Osiedlu Wyszyńskiego etap I w Tomaszowie Lubelskim, a także przy Osiedlu Heweliusza etap IV i V w Zamościu. 

Osiedle Wyszyńskiego
Kliknij i zobacz więcej zdjęć

Osiedle Heweliusza
Kliknij i zobacz więcej zdjęć

Wieloletnie doświadczenie projektowe, uczestniczenie w procesach budowlanych, prowadzenie biur sprzedaży, a także nieustanny kontakt z klientami utwierdziły nas w przekonaniu, aby samodzielnie realizować inwestycje deweloperskie.

Obecnie już jako Pracownia Projektowa WIMAR prowadzimy budowę II etapu Osiedla Wyszyńskiego w Tomaszowie Lubelskim i rozpoczynamy budowę Osiedla Różana w Hrubieszowie. Chcemy w kolejnym mieście zapewnić możliwość zamieszkania w nowoczesnym obiekcie spełanijącym współczesne standardy i oczekiwania. 

 

Budujemy na lata

W latach 2006 – 2021 zaprojektowaliśmy ponad 600 różnych budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej i garażowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą (dojścia i dojazdy do budynków z oświetleniem zewnętrznym, pochylnie dla niepełnosprawnych, częściowe ogrodzenie osiedla, miejsca parkingowe naziemne i podziemne, place zabaw, aranżacje zieleni, przepompownie wód opadowych). Opracowaliśmy też projektowo 7 budynków wielorodzinnych w tym ponad 380 mieszkań.

www.projekty-wimar.pl

1 2 3 4 5 6 7 9 11 13 14 15